.:: | |Politica Si Jocurile| | ::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

4 participanți

In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 11:38 pm


curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 11:42 pm




pula me', as pune si altceva, da ii cam limitat forumu asta din punct de vedere al fenurilor muzicale, asa ca va dau crema cremelor

curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  Spermozor Mier Ian 13, 2010 11:57 pm

ce parodie e blakereala aia lol imi crapa bindieu`. de lar vedea pula ala de la mutiilation iar taia pula

Spermozor

Mesaje : 14
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  nooblord Joi Ian 14, 2010 12:04 am

futuvan gura de roachkleristi ia numa satane si pizde prin muzicile voastre futuvan beci de noobi, ascultati bai un gutza regele manelistilor din regatu manelelelor ca imi beliti pula

pletosii dreq

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  Tamponel Joi Ian 14, 2010 11:55 am

sh4d tu knd vrei sa ma opresk din ras:)) maneaua rulzz cica =))
Tamponel
Tamponel
Admin

Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 29

http://relax.forumer.ro

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  nooblord Joi Ian 14, 2010 2:49 pm

baaa, nu vezi ba toti pletosii aia pa strada, cu bocanci vara put de'ti muta nasu la ceafa, uaii satanele dracu, ia si curvu ce clipuri o pus, numa draci impielitati!

manelele is muzici adevarate, cintate de artisti adevarati!

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  Tamponel Joi Ian 14, 2010 5:39 pm

buna buna asta:))
Tamponel
Tamponel
Admin

Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 29

http://relax.forumer.ro

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  Tamponel Joi Ian 14, 2010 5:41 pm

ba vrei sa ma spariu la a doua piesa ?Neutral
Tamponel
Tamponel
Admin

Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 29

http://relax.forumer.ro

Sus In jos

Pule me'! Recomandari din adancu sufletului Empty Re: Pule me'! Recomandari din adancu sufletului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum