.:: | |Politica Si Jocurile| | ::.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

+2
Kelgal
Tamponel
6 participanți

In jos

Votati !!! 1 Din 2

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme I_vote_lcap57%!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme I_vote_lcap43%!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
 
Total voturi : 7
 
 

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  Tamponel Mar Ian 12, 2010 7:50 pm

Votati intre Belerin Sulerin Pulerin si rorojustme .


Ultima editare efectuata de catre death_deejay in Mar Ian 12, 2010 8:41 pm, editata de 2 ori
Tamponel
Tamponel
Admin

Mesaje : 57
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 29

http://relax.forumer.ro

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  Kelgal Mar Ian 12, 2010 7:58 pm

OK...belerin ti s-a indeplinit dorina sa vedem cine pe cine bate poate ai vrea sa facem si un pariu cv???
Kelgal
Kelgal

Mesaje : 9
Data de înscriere : 07/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty v

Mesaj  Belerin Sulerin Pulerin Mar Ian 12, 2010 9:15 pm

din respect am votat contra-canditatul ! dar mi-ar face o deosebita placere sa vad cine este si cum este !

Belerin Sulerin Pulerin

Mesaje : 21
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 84
Localizare : in pizda pana la gat

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  nooblord Mier Ian 13, 2010 8:02 pm

sulepulerin for prezident !

sorry bai, da se pare ca fata are prieten, si oricum nu e receptiva Embarassed

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  rorojustme Mier Ian 13, 2010 8:23 pm

lol! nu sunt receptiva.....sunt receptiva la chestii care mi se par logice
rorojustme
rorojustme

Mesaje : 46
Data de înscriere : 08/01/2010
Varsta : 33

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 10:36 pm

e ma, amu Dr Love se ia si dupa ce-i logic si ce-i nu, nu mai face ce-i dicteaza sufletu

PS Forta BELERIN SULERIN PULERIN
amu daca vreti si vot secret imi trag pula

curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  rorojustme Mier Ian 13, 2010 10:45 pm

vai da destept te crezi.......whatever.....nu mai imi pun mintea cu voi....
rorojustme
rorojustme

Mesaje : 46
Data de înscriere : 08/01/2010
Varsta : 33

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  nooblord Mier Ian 13, 2010 10:56 pm

gahahahah, asta e, fetele se maturizeaza mai repede ca masculii, vezi curvule, dejaba schimbaram prefixu, ca de fapt tot coptii prosti am ramas Crying or Very sad

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 11:00 pm

pula me, pana nu om schimba prefixu cu 0800 si sa avem numar cu suprataxa si sa facem avere tot prosti ne-or crede

curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  nooblord Mier Ian 13, 2010 11:05 pm

baaa, pai noi tre sa merem la oras sa facem avere bai! lasam pizdele din adolescenta acasa si merem la oras sa ne inbogatim, luam masini superpizda, si sintem si destepti cu ocazia asta!

vine belerinu cu olsitu lu edward si apare si spermozoru cu iamanene!

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 11:07 pm

sa vezi atunci ce mi-or lucra femeile la schimbator si la cutia cu 6 viteze

curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  nooblord Mier Ian 13, 2010 11:14 pm

numa tie? egoistule!! cu noi cum ramine, las' ca gasim noi pizdele alea mai bune si tu iti baji schimbatoru in analus rectus sfincterus gayus sau futi grasele locale care nu vor sa moara virgine.

nooblord

Mesaje : 36
Data de înscriere : 12/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  curvu' Mier Ian 13, 2010 11:18 pm

da ce pula mea, acuma vrei sa desumflu si camere de tractor?

curvu'

Mesaje : 21
Data de înscriere : 13/01/2010

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty xxx

Mesaj  Belerin Sulerin Pulerin Joi Ian 14, 2010 12:09 am

umflati mingea pfssssssssssssssss Smile dragii mosului nu va mai agitati colonu si sfincteru' facetiva vanatai la pula in ele ca doar ceai de musetel este destul in magazin

Belerin Sulerin Pulerin

Mesaje : 21
Data de înscriere : 06/01/2010
Varsta : 84
Localizare : in pizda pana la gat

Sus In jos

!!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme Empty Re: !!! Concurs !!! Belerin Sulerin Pulerin vs rorojustme

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum